Pazarlama Araçları ile Müşterileri Kendinize Çekin

Pazarlama Araçları


Reklam

Sosyal Medya

Pazarlama

Müşteri Deneyimi

 


Reklam

h@di mekanları oturum açma ekranları üzerine alacakları reklamlar ile ilave gelir sağlayabilirler. İşletmenin kararı doğrultusunda süreli ve süresiz, hem ücretli hem de ücretsiz olabilmektedir.

Reklam
 


Sosyal Medya

h@di mekanlarında, müşteriler sosyal ağ hesaplarını kullanarak oturum açmaları halinde, bu mekanların marka bilinirliği kolayca ve hızlı bir şekilde sosyal ağ üzerinde yayılır. Böylelikle, mekanın ismi ve hizmetleri geniş kitlelere ulaşmış olur.

Sosyal Medya
 


Pazarlama

h@di mekanları müşterileri ile güçlü fakat hesaplı pazarlama kampanyalarını paylaşarak, anlık dönüş sağlarken, gelirlerini de sürekli arttırmış olurlar. 

Pazarlama
 


Müşteri Deneyimi

Son yapılan araştırmalara göre akıllı telefon ve tablet kullananların sayılarının sürekli arttığı ve Internet erişimine her yerde ihtiyaç olduğu ortaya çıkmıştır. Bunun sonucu olarak kaliteli Internet erişimi sağlayan mekanların daha çok tercih edildiği ve iş potansiyeline önemli katkı yaptığı saptanmıştır. Bu bağlamda, h@di uygulamaları sunduğu özellikler sayesinde müşteri memnuniyetine katkı sağlamaktadır.

Müşteri Deneyimi